Get Adobe Flash player

Komunikaty i ogłoszenia

WIELKANOC 2019

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.

 

 

Informacja dla rodziców w związku z planowanym strajkiem

Szanowni Państwo, Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Reymonta w Lipiej Górze Informuję, że w związku z planowanym strajkiem nauczycieli od 8 kwietnia 2019r. zajęcia dydaktyczne w szkole mogą zostać odwołane. W wyniku przeprowadzonego w szkole referendum 91% pracowników szkoły opowiedziało się za strajkiem. Rozpoczęcie ewentualnej akcji strajkowej spowoduje, że nie będę w stanie zapewnić wystarczającej liczby nauczycieli do prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz sprawowania opieki nad wszystkimi dziećmi w szkole. W związku z powyższym, w miarę możliwości, proszę o zapewnienie opieki dzieciom w domu. W sytuacji braku takiej możliwości bardzo proszę o zgłoszenie tego faktu do wychowawców klas do piątku 5 kwietnia 2019r. w celu zapewnienia bezpiecznych warunków pobytu tych dzieci w szkole oraz zorganizowania posiłku jeżeli dziecko z niego korzysta. O wszystkich zmianach będę informować Państwa na bieżąco. Liczymy na Państwa zrozumienie i wsparcie w trudnej sytuacji. Małgorzata Rychert Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Reymonta w Lipiej Górze.

18.04.2019 – 23.04.2019

wiosenna przerwa świąteczna

 

 

certyfikaty szkoły