„Szlachetna Paczka 2018”

W tym roku po raz drugi szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie społecznym, w XVIII edycji akcji „Szlachetna Paczka”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Wiosna. Dzięki zaangażowaniu rodziców, uczniów, nauczycieli, pracowników placówki oraz osób spoza społeczności szkolnej udało nam się wesprzeć pięcioosobową rodzinę znajdującą się w obecnej chwili w trudnej sytuacji życiowej spowodowanej chorobą 7-letniego dziecka na białaczkę. Szlachetne serca dobroczyńców przyczyniły się do przygotowania 36 paczek z żywnością, środkami czystości, zabawkami, odzieżą, a za zebrane pieniądze udało nam się zrealizować najważniejszą potrzebę rodziny – zakup gazówki. Do akcji ogółem włączyło się 75 osób, a kwota paczki wyniosła ok. 3800 zł. Wszystkim Darczyńcom należą się serdeczne podziękowania za wsparcie, pomoc i otwartość na drugiego człowieka. Pamiętajmy, że okazane dobro zawsze powraca.