Get Adobe Flash player

Cards Exchange!!!

Po raz kolejny w okresie okołobożonarodzeniowym nasza szkoła włączyła się w projekty zaproponowane przez panią Agnieszkę Nowicką, które oparte są na współpracy ze szkołami w kraju i za granicą. Realizując cele projektów uczniowie naszej szkoły mają możliwość zapoznawania się z tradycjami bożonarodzeniowymi obowiązującymi w różnych krajach. Jak co roku prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły wykazali duże zainteresowanie projektem i przygotowywali wiele tradycyjnych kartek świątecznych dla kolegów z innych szkół. Ponadto, uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej przygotowali opis tradycji bożonarodzeniowych oraz przygotowali przepisy na ulubione dania wigilijne. 

Wszystkie prace wykonane przez uczniów można było zobaczyć na wystawie szkolnej, która odbyła się w dniach od 05.12.2018 do 10.12.2018. Prace uczniów z naszej szkoły zostały wysłane do innych szkół, m.in. do Bydgoszczy, Sicienka, Wrocławia, Jadownik, Kobierzyc, Bojanowa, Chwalibogowa, Bielic, Turcji, Ukrainy, Gruzji, Portugalii i USA. My również z niecierpliwością czekamy na życzenia!

 

certyfikaty szkoły