Get Adobe Flash player

Święta, święta i po świętach...

Już od grudnia do naszej szkoły zaczęły napływać kartki świąteczne od uczniów ze szkół w Polsce oraz szkół partnerskich biorących udział w międzynarodowym projekcie eTwinning. Napisały do nas dzieci z USA, Ukrainy, Turcji, Bojanowa, Chwalibogowa, Bielic, Wrześni. Zauważyliśmy, jak wiele serca zostało włożone w wykonanie pięknych kartek świątecznych i z jakim zapałem uczniowie redagowali życzenia świąteczne. Do niektórych kartek zostały dołączone listy, flagi państwa oraz przepisy na tradycyjne dania. Udział w tym projekcie sprawił dzieciom i młodzieży wiele radości. Dzięki pracy włożonej w realizację zadań uczniowie mogli doskonalić swoją znajomość języka angielskiego. Efekty projektu można było podziwiać na wystawie w holu naszej szkoły.

 

Agnieszka Nowicka

 

certyfikaty szkoły