Get Adobe Flash player

Koncert Walentynkowy

Dnia 14 lutego odbył się  pierwszy koncert Walentynowy z pięknymi piosenkami o miłości w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Podczas koncertu opór piosenek można było usłyszeć poważne jak i śmieszne teksty o miłości. Koncert poprowadzili Maria Gawrońska i Tomasz Szymański z klasy VI.Wokaliści pokazali swoje umiejętności w piosenkach takich jak: „Dozwolone od lat 18”, „„Takiego Janicka”,  „Tylko w Twoich dłoniach” „Bardzo smutna piosenka retro”, „Halleluja”, „Do zakochania jeden krok”. 

Swoje umiejętności instrumentalne zaprezentowała uczennica klasy VII Julia Felska, która pięknie wykonała piosenkę I Just call to say I love you na saksofonie. Natomiast klasa II szkoły podstawowej zaskoczyła wszystkich wykonaniem piosenki Elvisa Presley „Love me tunder” granej na boom boom rurkach. Całość dopełnił taniec i walentynkowy wystrój sali. Czekamy na kolejny koncert przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

Katarzyna Trzeciak-Dubert

 

 

certyfikaty szkoły