II miejsce naszych uczniów na turnieju piłkarskim

21 maja 2019 roku na Stadionie Miejskim w Szamocinie odbył się III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Wielkopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Poznaniu p. Adama Pękarskiego.
W rywalizacji wzięły udział siedem pięcioosobowy zespoły reprezentujące placówki z powiatu chodzieskiego i pilskiego w tym reprezentacja Szkoły Podstawowej w Lipiej Górze. Turniej rozgrywany był w systemie „każdy z każdym". Wszystkim zależało na wygranej, jednak najważniejsza była zasada „fair play".

Skład reprezentacji naszej szkoły:W bramce: Bartłomiej Zagrodnik, w polu: Hubert Wypchło, Jakub Szymański, Tobiasz Janeczko, Mariusz Nojszewski, Oskar Karczewski. Serdeczne podziękowania dla naszych chłopców – zostawili „sporo zdrowia na murawie” GRATULUJEMY!!!

Ostatecznie wyniki rozkładały się następująco:

I miejsce: Hufiec Pracy w Pile
II miejsce: Szkoła Podstawowa w Lipiej Górze
III miejsce: Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Szamocinie
IV miejsce: Hufiec Pracy w Czarnkowie
V miejsce: Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Próchnowie
VI miejsce: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gołańczy
VII miejsce: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Chodzieży
W kategorii indywidualnej uczestników:
Najlepszy bramkarz: Zagrodnik Bartłomiej z Szkoły Podstawowej w Lipiej Górze
Najlepszy zawodnik: Cigenhagen Markos z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Szamocinie
Najlepszy strzelec: Piotrowski Kacper z Hufca Pracy w Pile