Get Adobe Flash player

Wyróżnienie dla Dobrawy

Uczennica klasy VB Dobrawa Jankowska otrzymała wyróżnienie w V edycji ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej pod tytułem „List do Taty”. Celem konkursu było m.in. skierowanie uwagi opinii publicznej na zagadnienia związane z niezastąpioną rolą ojca w życiu dziecka oraz propagowanie przykładów dobrego godzenia życia rodzinnego z pracą zawodową ojców rodzin. Subregionalna gala finałowa odbyła się 18 września 2019 r. w Regionalnym Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile. Nagrody i dyplomy wręczał senator Mieczysław Augustyn.

Po części oficjalnej na uczniów czekała dodatkowa atrakcja – projekcja filmu „Chłopiec z burzy”. W konkursie z naszej szkoły udział wzięło 11 uczniów: Oliwia Bedyńska, Magdalena Lubońska, Bartosz Silski, Jakub Latosiński, Aleksandra Heimann, Amelia Pawlak, Roksana Łytka, Daria Czysta, Adam Rusiewicz, Dobrawa Jankowska i Wojciech Brzoza.

Gratulacje dla Dobrawy!

Joanna Gryl

 

certyfikaty szkoły