Get Adobe Flash player

Dzień Sportu u najmłodszych...

,,Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach". M. Angelou

Dnia 23.09.2019 r. w Szkole Podstawowej w Lipiej Górze nauczycielki Edukacji Wczesnoszkolnej po raz kolejny zorganizowały Dzień Sportu Szkolnego .W programie imprezy znalazły się konkurencje sportowo-ruchowe dla poszczególnych uczniów klas I-III sp.  oraz rodziców. Nauczycielki  podzieliły dzieci i rodziców na trzy rzędy, które konkurowały ze sobą w następujących ćwiczeniach: wyścigi rzędów z prowadzeniem piłki, skoki w worku, bieg slalomem z woreczkami i wiele, wiele innych ciekawych konkurencji.

Oglądaj film!

Wśród zadań dodatkowych znalazł się: konkurs na sprawność oraz zwinność i szybkość, w którym pierwsze miejsce zdobył uczeń klasy III- Krzysztof Gawron. Wszystkie trzy drużyny zdobyły miłe upominki oraz słodki poczęstunek. Zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń ruchowych, sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny dzień.

Marta Nowak

 

certyfikaty szkoły