Get Adobe Flash player

Wydarzenia 2012-2013

Festyn Rodzinny

 

Dnia 14 czerwca 2013 r. w Zespole Szkół im. Wł. Reymonta w Lipiej Górze odbył się Festyn Rodzinny. Zostali zaproszeni goście: burmistrz miasta Szamocin, radni, sołtysi, uczniowie szkoły oraz mieszkańcy Lipiej Góry i okolicy.

Czytaj więcej...

Egzamin praktyczny na kartę rowerową

 

W dniu 11 czerwca 2013r. w Zespole Szkół w Lipiej Górze odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową. Do egzaminu przystąpiła klasa IV szkoły podstawowej. Uczniowie w obecności przedstawicieli straży miejskiej z Szamocina p. Jacka Grochala i Mariusza Pałaszyńskiego

Czytaj więcej...

Konkurs pt. "Rok 2013- Rokiem Juliana Tuwima"

 

Dnia 10 czerwca bieżącego roku w naszej szkole miał miejsce konkurs recytatorski pt."Rok 2013- Rokiem Juliana Tuwima". Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a jego uczestnicy zaprezentowali dosyć wysoki poziom mówionych wierszy.

Czytaj więcej...

„Moją młodość przeżywam godnie”

 

Dnia 27 maja 2013 odbył się finał konkursu „Moją młodość przeżywam godnie” zorganizowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski. Wziął w nim udział Hubert Twardowski – uczeń Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół im. W. Reymonta w Lipiej Górze

Czytaj więcej...

Warsztaty dla uczniów

 

W naszej szkole 23 maja 2013 roku odbyły się warsztaty profilaktyczne przeznaczone dla uczniów wszystkich poziomów edukacyjnych. Poprowadzili je pedagodzy ze Studia Diagnozy i Profilaktyki w Krakowie. Zajęcia dla najmłodszych ukierunkowane były na rozwijanie zdolności twórczych.

Czytaj więcej...

Dzień Patrona

 

Uczniowie Zespołu Szkół w Lipiej Górze uczcili pamięć patrona swojej szkoły. Z tej okazji uczniowie szkoły podstawowej wykonali rysunki ilustrujące życie pisarza, a gimnazjaliści naszkicowali Jego portrety.

Czytaj więcej...

Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

 

Dnia 30 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół w Lipiej Górze odbył się uroczysty apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczczono święto narodowe, przypomniano ważne fakty z historii Polski.

Czytaj więcej...

Egzaminy gimnazjalne 2013

 

23 kwietnia uczniowie rozpoczęli egzaminy gimnazjalne , po raz drugi pisali je w nowej formule. W pierwszym dniu zmagali się z wiedzą historyczną i o społeczeństwie, potem z językiem polskim, w następnych dniach sprawdzą swoje umiejętności przyrodnicze i matematyczne oraz znajomość języka angielskiego.

Czytaj więcej...

 

certyfikaty szkoły