Get Adobe Flash player

„Moją młodość przeżywam godnie”

 

Dnia 27 maja 2013 odbył się finał konkursu „Moją młodość przeżywam godnie” zorganizowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski. Wziął w nim udział Hubert Twardowski – uczeń Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół im. W. Reymonta w Lipiej Górze

... który zdobył II miejsce i jego pracę opublikowano w książce pt. „Młodzież jaką znamy i nie znamy.” 

Droga do tak wysokiego miejsca nie była jednak krótka. Hubert w listopadzie 2012 roku napisał swoje świadectwo w pracy pt. moją młodość przeżywam godnie. Napisał pracę pod kierunkiem nauczyciela religii - mgr Aleksandra Wekwert. Udział w tym uroczystym finale, który odbył się w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego był możliwy dzięki pomocy Pana Burmistrza Eugeniusza Kucnera oraz Pani Ewy Burzyńskiej.

O wysokiej randze wydarzenia świadczy obecność gości  m.in. Wicepremier Janusz Piechociński, Lubelski Kurator Oświaty – Krzysztof Babisz, Rektor KUL – ks. Profesor Antoni Dębiński , Ksiądz Biskup Artur Miziński. Na gali kończącej konkurs uczestnicy wraz z zaproszonymi przez siebie gośćmi usłyszeli wiele ciepłych i bardzo wartościowych słów.

 

certyfikaty szkoły