Festyn Rodzinny

Dnia 14 czerwca 2013 r. w Zespole Szkół im. Wł. Reymonta w Lipiej Górze odbył się Festyn Rodzinny. Zostali zaproszeni goście: burmistrz miasta Szamocin, radni, sołtysi, uczniowie szkoły oraz mieszkańcy Lipiej Góry i okolicy.

Na uczestników czekało wiele atrakcji: konkurencje sportowe, występy uczniów naszej szkoły, zabawa „zgadnij, kto to?”. Dużo zabawy było podczas konkurencji „Bitwa na głosy”, w której wzięli udział dzieci i nauczyciele. Największą atrakcją okazało się pojawienie motocyklistów z klubu „Sokół” z Budzynia. Dzieci miały możliwość obejrzenia motorów oraz przejażdżki na tych motocyklach.

Festyn zakończył się rozstrzygnięciem loterii przygotowanej przez Radę Rodziców. Uczestnicy byli zadowoleni z wygranych fantów.
Wszyscy bardzo dobrze się bawili i z uśmiechami na twarzy wrócili do domu.