Get Adobe Flash player

Pożegnań nadszedł czas...

Koniec roku szkolego to nie tylko czas pożegań, ale też czas pochwał i nagród da najlepszych uczniów oraz gratulacji dla ich rodziców. Uczniwoie zostali uhonorowani świadectwami z wyróżnieniem oraz stypendiami naukowymi, rodzice listami gratulacyjnymi.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Warszawy

Uczniowie klas piątej i szóstej w czerwcu odwiedzili stolicę kraju. Podziwiali jej panoramę z Pałacu Kultury i Nauki. Wędrowali zaułkami Starego Miasta, poznali Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, Warszawską Syrenkę. Zobaczyli, gdzie urzęduje prezydent państwa oraz posłowie. Na koniec odetchnęli w Królewskich Łazienkach.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Bydgoszczy

4 czerwca uczniowie klas I- III udali się na wycieczkę szkolną do Bydgoszczy. Zwiedzanie rozpoczęli od Muzeum Mydła i Historii Brudu.  Na początku były warsztaty mydlane, podczas których każdy uczeń zaprojektował i wykonał własne mydełko. Potem poznali historię poprzez ciekawostki, również te nienajlepiej pachnące, podszkolili się w praniu na tarze, przenieśli się w czasie do średniowiecznej łaźni. 

Czytaj więcej...

Słodki, barwny i radosny Dzień Dziecka

Święty Jan Paweł II powiedział, że troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Tak od 1955 roku Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest w różnych krajach świata. Tegoroczne święto przypadło w niedzielę, więc Samorząd Uczniowski naszej szkoły i jego opiekunowie zdecydowali o jego uczczeniu 2 czerwca, w poniedziałek. Ten ważny dzień uczniowie spędzili aktywnie na szkolnym boisku. Myślą przewodnią była zabawa tematyczna pod tytułem Ćwierćland.

Czytaj więcej...

Niech żyją nasze Mamy!

26 maja 2014 roku odbył się w naszej szkole koncert z okazji Dnia Matki. Przybyłym na tę wyjątkową okazję mamom zaprezentowali się uczniowie ze szkoły podstawowej. Dzieci zaśpiewały zarówno znane wszystkim utwory, poświęcone tej tematyce, jak również te mniej popularne, lecz również wyjątkowe. Grupa taneczna prowadzona przez panią Martę Nowak zaprezentowała też nowy układ taneczny.

Czytaj więcej...

Tydzień Bezpieczeństwa

Od 12 do 16 maja odbył się w szkole TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA. Głównym celem był wzrost świadomości dotyczącej bezpieczeństwa wśród dzieci i ich rodziców. Każdego dnia gościliśmy w szkole zaproszone osoby, które przypominały główne zasady związane z bezpieczeństwem. W tym czasie w ramach Dni Nauk Przyrodniczych uczniowie przygotowali również wystawę oraz plakaty dotyczące chorób związanych z zaburzeniami żywienia (anoreksja i bulimia) oraz substancji uzależniających (narkotyki, dopalacze, papierosy, alkohol itp.)

Czytaj więcej...

 

certyfikaty szkoły