Get Adobe Flash player

Niech żyją nasze Mamy!

26 maja 2014 roku odbył się w naszej szkole koncert z okazji Dnia Matki. Przybyłym na tę wyjątkową okazję mamom zaprezentowali się uczniowie ze szkoły podstawowej. Dzieci zaśpiewały zarówno znane wszystkim utwory, poświęcone tej tematyce, jak również te mniej popularne, lecz również wyjątkowe. Grupa taneczna prowadzona przez panią Martę Nowak zaprezentowała też nowy układ taneczny.

Mamy mogły podziwiać swoje pociechy na pięknie przybranej sali, kosztując pysznego ciasta, a razem z życzeniami szczęścia i pomyślności, przy akompaniamencie pięknych nut, otrzymały ręcznie wykonane kwiatki, wraz z upominkiem. Cały koncert przygotowały panie Joanna Gryl oraz Joanna Świtalska, przy pomocy Katarzyny Trzeciak-Dubert i Aleksandry Wekwert.

 

certyfikaty szkoły