Get Adobe Flash player

Wakacje już za chwilę,

 

...ale najpierw trzeba odebrać nagrody i świadectwa za całoroczną naukę, pożegnać absolwentów gimnazjum, zakończyć naukę w szkole podstawowej i awansować do gimnazjum. Na początku uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/2016 nastąpiło przekazanie sztandaru nowemu pocztowi. Dyrektor szkoły Pani Małgorzata Rychert wręczyła uczniom nagrody i wyróżnienia, podziękowania rodzicom oraz stypendia naukowe.

Czytaj więcej...

Śniadanie na trawie

 

16 czerwca w szkole odbyła się uroczystość otwarcia boiska rekreacyjnego połączonego z siłownią na dworze. Wstęgę wspólnie przecięli Sekretarz Miasta i Gminy Szamocin, Dyrektor szkoły oraz uczennica szkoły podstawowej. Imprezę uświetniły występy uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej, czwartej oraz pierwszej gimnazjum. Tłem dla otwarcia boiska była inscenizacja obrazu Clauda Moneta " Śniadanie na trawie" wykonana przez uczniów klasy pierwszej gimnazjum.

Czytaj więcej...

Wybory samorządu gimnazjum

Dnia 17 czerwca 2016 roku odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Z klasy I gimnazjum zgłosiło się 4 kandydatów, z klasy II gimnazjum jedna osoba. Wszyscy uczniowie gimnazjum mogli w tajnym głosowaniu oddać głos na jedną z pośród pięciu osób. Komisja wyborcza w składzie Oliwia Walczak, Natalia Michałek i Patryk Burzyński przeprowadziła głosowanie i podliczyła głosy.

Czytaj więcej...

Do boju Polsko!!!

W poniedziałek 13 czerwca w naszej Szkole odbył się Dzień Kibica. Wszyscy uczniowie i nauczyciele przyszli ubrani w barwy narodowe , by wyrazić , że jesteśmy kibicami naszej reprezentacji . Gratulujemy wygranej w meczu z Irlandią Północną i trzymamy kciuki za wygraną w starciu z Niemcami i Ukrainą.

XVI Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej

Dnia 03.06.2016r. w Stróżewie odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy Prewencyjnej dla szkół podstawowych  i gimnazjalnych. Czteroosobowe zespoły ze sp i gim.  brały udział w konkursie wiedzy prewencyjnej (część teoretyczna) dotycząca ogólnej wiedzy o policji, ochronie życia i zdrowia, ochronie mienia, wiedzy przeciwpożarowej ,

Czytaj więcej...

Dzień Matki i Ojca w szkole podstawowej

 

24 maja 2016 roku o godzinie 16.00 odbył się w naszej szkole Dzień Matki i Ojca. W tym dniu dzieci z klas I-VI przybyły do szkoły ze swoimi rodzicami.  Na ich cześć odbyła się uroczysta część artystyczna. Zebranych gości powitali Bartek Kemnitz oraz Oliwia Gapińska uczniowie kl. II b. Początkowa piosenkę Kai Paschalskiej pt. Dla Mamy zaśpiewała Wiktoria Konwińska.

Czytaj więcej...

 

certyfikaty szkoły