Get Adobe Flash player

Wakacji nadszedł czas!

Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2016/2017 pożegnano uczniów klasy trzeciej gimnazjum oraz wręczono nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia naukowe i sportowe. Podziękowano także rodzicom za współpracę na rzecz dzieci oraz za współudział w organizacji obchodów Jubileuszu Szkoły. Dyrektor szkoły wręczyła stypendia za wyniki w nauce: Tomaszowi Szymańskiemu z klasy IV, Paulinie Kuzanowskiej i Samancie Siemianowskiej z klasy VI, Julii Kaczmaek z klasy II gimnazjum oraz trzy stypendia sportowe uczniom z klasy I gimnazjum: Szymonowi Nalepie, Hubertowi Wypchło oraz Jakubowi Szymańskiemu. Najwyższą średnią ocen w całym zespole szkół uzyskała Paulina Kuzanowska i otrzymała stypendium ufundowane przez Radę Rodziców.

Czytaj więcej...

Tydzień Bezpieczeństwa

 

Jak co roku przed wakacjami odbył się w szkole Tydzień Bezpieczeństwa. Przedstawiciele służb odpowiedzialnych za nasze zdrowie i bezpieczeństwo szkolili uczniów i nauczycieli jak bezpiecznie, zdrowo i aktywnie spędzać wolny czas. Dzięki policjantowi, strażnikowi miejskiemu, leśnikowi, ratownikowi medycznemu, pracownikowi stacji sanitarno-epidemiologicznej, w formie wykładów, ćwiczeń, instruktażu, pokazu, pogadanek, uczniowie mogli zdobyć wiedzę i umiejęności niezbędne na ulicy, w lesie, na obozie, koloniach , kąpielisku itp.

Czytaj więcej...

Nasza szkoła na sto dwa 115. lat ma

Czytaj więcej...

Dzień Języków Obcych

Dzień 08.05.2017 roku był bardzo szczególnym dniem w naszej szkole. W tym uroczystym dniu godnie uczciliśmy Dzień Patrona - Władysława Reymonta, który połączony był z obchodami Dni Języków Obcych. Dzień Języków Obcych, którego organizatorką była pani Agnieszka Nowicka,  zorganizowany był w Zespole Szkół po raz drugi.  Swoją obecnością obchody uświetnili zaproszeni goście: Susan Johnston z Halstead (Anglia, hrabstwo Essex – Wielka Brytania), dr Karl Wood pochądzący z Chicago, Melissa Roginski z New Jersey, Agnieszka Żarnowska z Zielączyna oraz Adam Nowakowski z Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Biegi Przełajowe

Dnia 26 kwietnia 2017r. odbyły się w Chodzieży Drużynowe Biegi Przełajowe "Lekkoatletyka to zdrowia fabryka" dla szkół podstawowych z powiatu chodzieskiego. W tym roku do zawodów zgłosiło się 7 szkół, drużyny składały się z 6 dziewczynek albo 6 chłopców. Nasza szkoła w klasyfikacji końcowej zajęła II miejsce, przegrywając tylko 1 punktem. Naszą szkołę rprezentowali:  Maciej Walczak, Oskar Karczewski, Patryk Redel, Jakub Gałan, Kacper Łytka i Szymon Heimann.

Rejonowe Mistrzostwa Chłopców Gimnazjum w Piłkę Siatkową.

Mistrzostwa Rejonu poprzedzone były Mistrzostwami Powiatu w których zespół chłopców z Lipiej Góry zajął I miejsce pokonując 6 zespołów z powiatu chodzieskiego. 23 marca 2017 roku w hali Miejskiego Gimnazjum w Skokach odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłkę Siatkową Chłopców. Do turnieju zgłosiło się pięć szkół gimnazjalnych  z powiatu chodzieskiego i powiatu pilskiego. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów (do 25 pkt.).

Czytaj więcej...

 

certyfikaty szkoły