Wakacji nadszedł czas!

Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2016/2017 pożegnano uczniów klasy trzeciej gimnazjum oraz wręczono nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia naukowe i sportowe. Podziękowano także rodzicom za współpracę na rzecz dzieci oraz za współudział w organizacji obchodów Jubileuszu Szkoły. Dyrektor szkoły wręczyła stypendia za wyniki w nauce: Tomaszowi Szymańskiemu z klasy IV, Paulinie Kuzanowskiej i Samancie Siemianowskiej z klasy VI, Julii Kaczmaek z klasy II gimnazjum oraz trzy stypendia sportowe uczniom z klasy I gimnazjum: Szymonowi Nalepie, Hubertowi Wypchło oraz Jakubowi Szymańskiemu. Najwyższą średnią ocen w całym zespole szkół uzyskała Paulina Kuzanowska i otrzymała stypendium ufundowane przez Radę Rodziców.