Get Adobe Flash player

Wakacje, wakacje, wakacje!!!

Zanim jednak ten okrzyk wypłynął z uczniowskich ust nastąpiła uroczystość zakończenia zajęć edukacyjnych, na której nagrodzono uczniów o najwyższych średnich ocenach oraz pożegnano absolwentów gimnazjum. Najwyższą średnią ocen w klasyfikacji uzyskała absolewntka szóstej klasy Julia Kaczmarek, otrzymała świadectwo z wyróżnieniem, stypendium naukowe oraz stypendium dla najlepszego ucznia ufundowane przez Radę Rodziców. Szkołę podstawową rówież z wyróżnieniem i ze stypendium naukowym ukończyła Roksana Dworska. Z wyróżnieniem szkołę podstawową ukończyli:

Czytaj więcej...

Bezpiecznie, zdrowo i kolorowo

Ostani tydzień przed zakończeniem zajęć edukacyjnych odbył się w szkole Tydzień Bezpieczeństwa. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w licznych spotkaniach, instruktażach, szkoleniach przeprowadzonych przez policję. leśnika, pielęgniarkę, zoopsychologa, ratownika WOPR, Straż Pożarną. Przgotowali się do bezpiecznych wakacji nad wodą, w lesie, na drodze, w kontakcie ze zwierzętami, zdrowego odżywiania, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Czytaj więcej...

Smacznie, kolorowo i na sportowo - obchody Dnia Dziecka

Z lekkim opóźnieniem 22 czerwca, w pierwszy dzień astronomicznego lata, obchodzono Dzień Dziecka. Na początek odbył się bieg patrolowy, potem rozgrywki piłkarskie oraz inne gry i zabawy sportowe. W między czasie rodzice przygotowali wiele smakołyków. Nie obyło się bez występów , popisów muzycznych i tanecznych oraz przedstaiwnia Królowa Śniegu w wersji dwujęzycznej: polskiej i angielskiej. Punktem kulminacyjnym było spotkanie z psychologiem zwierząt oraz psem ratownikiem, który jest wyszkolny do poszukiwania zaginionych.

Czytaj więcej...

Przyrodniczy Konkurs Fotograficzny

Na przełomie maja i czerwca odbył się dwuetapowy konkurs dla uczniów " Znajdź, zaobserwuj, sfotografuj". Napłynęło 35 zdjęć obiektów przyrody ożywionej i nieożywionej, utrwalono zjawiska atmosferyczne, kajobrazy, cykle rozwojowe roślin, wytwory zwierząt oraz same zwierzęta i rośliny w pełnym rozkwicie. Spośród zdjęć komisja wybrała 10 zdjęć finałowych, a następnie w powszechnych wyborach nauczyciele i uczniowie wybrali 3 zdjęcia laureatów.

Kliknij na link zobaczysz zdjęcia finałowe i laureatów.

Kwiatki na Dzień Matki - najmłodsi mamom!

28 maja 2015 r. w klasie Ia odbył się Dzień Matki. Był to dzień niezwykle ważny dla mam jak i dla dzieci, które wraz z wychowawczynią przygotowały krótkie przedstawienie ukazujące ich umiejętności artystyczne. Podczas występów drogie mamy otrzymywały prezenty przygotowane przez dzieci. Miały też możliwość wykazania się spostrzegawczością, gdyż musiały odgadnąć, który portret mamy został namalowany przez jej dziecko oraz który cień twarzy należy do jej pociechy. Mamy miały przy tym niezłą zabawę oraz wielką radość, gdy udało im się prawidłowo odgadnąć prace.

Uczniowie dziękują i składają życzenia wszystkim mamom:

Zdrowia, uśmiechu najwięcej.
A za Waszą dobroć i miłość
Przyjmijcie  kwiatek i serce w podzięce.

Dziękuję Ci Mamo!

25 maja 2015 roku uczniowie naszej szkoly obchodzili święto swoich cudownych mam. Były życzenia, wierszyki, piosenki i kwiatki. Przy tej okazji odbyła się premiera przedstawienia pt. Kopciuszek w wykonaniu niepowtarzalnym, bo aktorami byli rodzice uczniów klasy II szkoły podstawowej. Był to niesamowity prezent dla dzieci ale i dla zgromadzonych mam.  

Czytaj więcej...

 

certyfikaty szkoły