Get Adobe Flash player

Hej kolęda, kolęda!

Tradycją naszej szkoły stały się już koncerty bożonarodzeniowe. Tegoroczny odbył się we wtorek, 16 grudnia,
i upłynął pod znakiem kolęd i piosenek bożonarodzeniowych. Najpiękniejsze utwory, poświęcone świętom Bożego Narodzenia, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, niemieckim, a nawet włoskim, zaprezentowali gościom uczniowie ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Gościem specjalnym był nasz absolwent, Hubert Twardowski, który zaśpiewał utwór pt. Święty czas. Uczczono także pamięć osób, których nie będzie już z nami w święta – Kolędę dla nieobecnych zaintonowały Julia Kołodziejewska oraz Wiktoria Konwińska.
 

Na uroczystości nie mogło również zabraknąć Świętego Mikołaja, który powitał zebranych radosnym okrzykiem
i częstował wszystkich słodkościami.
 Świąteczne melodie oraz stworzony na sali nastrój wprowadził wszystkich uczestników koncertu w atmosferę radości, ale też i zadumy, bo przecież święta to czas magiczny i wyjątkowy, w którym zapominamy o problemach i jednamy się z bliskimi.

 

certyfikaty szkoły