Get Adobe Flash player

Dziękuję Ci Mamo!

25 maja 2015 roku uczniowie naszej szkoly obchodzili święto swoich cudownych mam. Były życzenia, wierszyki, piosenki i kwiatki. Przy tej okazji odbyła się premiera przedstawienia pt. Kopciuszek w wykonaniu niepowtarzalnym, bo aktorami byli rodzice uczniów klasy II szkoły podstawowej. Był to niesamowity prezent dla dzieci ale i dla zgromadzonych mam.  

Inicjatorem przedsięwzięcia była wychowawczyni klasy II -Iwona WaleńskaHistoria dobrej i odważnej dziewczyny, której los nie szczędził kuksańców, ale na końcu odnalazła szczęście i prawdziwą miłość jest prostą baśnią, znaną wszystkim i dużym i małym. Jednak w tym dniu,  była niezwykłym wydarzeniem, które wywołało uśmiech na twarzy, wzruszenie i podziw wszystkich gości.  Podziwialiśmy fantastyczne kostiumy i dekoracje oraz kunszt aktorski rodziców. Przedstawienie obejrzeli również burmistrz MiG Szamocin, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele. Wszyscy zgodnie twierdzili, że są dumni z rodziców swoich uczniów a dla dzieci jest to niewątpliwie doskonała motywacja do własnych przedsięwzięć i nauki. Prawdziwa wizualna uczta godna naśladowania.

 

certyfikaty szkoły