Get Adobe Flash player

Kwiatki na Dzień Matki - najmłodsi mamom!

28 maja 2015 r. w klasie Ia odbył się Dzień Matki. Był to dzień niezwykle ważny dla mam jak i dla dzieci, które wraz z wychowawczynią przygotowały krótkie przedstawienie ukazujące ich umiejętności artystyczne. Podczas występów drogie mamy otrzymywały prezenty przygotowane przez dzieci. Miały też możliwość wykazania się spostrzegawczością, gdyż musiały odgadnąć, który portret mamy został namalowany przez jej dziecko oraz który cień twarzy należy do jej pociechy. Mamy miały przy tym niezłą zabawę oraz wielką radość, gdy udało im się prawidłowo odgadnąć prace.

Uczniowie dziękują i składają życzenia wszystkim mamom:

Zdrowia, uśmiechu najwięcej.
A za Waszą dobroć i miłość
Przyjmijcie  kwiatek i serce w podzięce.

 

certyfikaty szkoły